Reserved

Opracowanie koncepcji oraz projektu graficznego materiałów web, dedykowanych otwarciu trzech nowych salonów marki RESERVED w niemieckich miastach: Hamburg, Köln, Berlin oraz przygotowanie spójnych projektów graficznych dla jedenastu otwartych już salonów na terenie Niemiec: Bremen, Recklinghausen, Hannover, Wuppertal, Aachen, Mönchengladbach, Kaiserslautern, Mannheim, Ludwigsburg, Stuttgart, München.
Link do projektu: http://www.reserved.com/de/de/stores-2017

 

Zamysłem projektu było przedstawienie uproszczonej mapy Niemiec z oznaczeniem wszystkich salonów marki Reserved. Posłużyliśmy się w tym celu linearną bryłą, nawiązującą do logo marki Reserved x Hamburg.

"Flagowy salon Reserved znajduje się w centralnej części Berlina w dzielnicy Charlottenburg, na jednej z najbardziej reprezentatywnych ulic miasta, licznie odwiedzanej nie tylko przez lokalnych mieszkańców, ale i turystów. Wnętrza sklepu przyciągają wzrok – wyposażone są w liczne ekrany multimedialne oraz energooszczędne oświetlenie typu LED, dzięki czemu salon działa w sposób przyjazny dla środowiska. Transparentne witryny oraz lekkie, mobilne meble sprawiają, że wnętrze wygląda świeżo i nowocześnie.
///
Berliński salon otworzył swoje podwoje licząc na zainteresowanie wymagającego, ale jednocześnie bardzo świadomego, jeśli chodzi o trendy, klienta. Jak ubiera się przeciętny berlińczyk i na co twórcy berlińskiego salonu Reserved zwracali uwagę, przygotowując się do wielkiego otwarcia? 
- Berlin to bardzo różnorodne miasto, jedno z najbardziej multikulturowych na naszym kontynencie – opisuje Michał Kniaź. – Młodzi berlińczycy bardzo mocno obserwują to, co dzieje się w najbardziej trendy miejscach na świecie. Jednak Reserved to oferta nie tylko dla najmłodszej generacji. Coś dla siebie znajdzie u nas każdy mieszkaniec Berlina, niezależnie czy woli edgy i rockabilly czy styl bardziej wysublimowany – podsumowuje, zapewniając, że dla statystycznego berlińczyka Reserved jest marką przystępną cenowo.
Warto dodać, że berliński salon Reserved to butik flagowy, co oznacza, że klient będzie miał tam dostęp do wszystkich strategicznych kolekcji marki." - fragmenty artykułu kobieta.wp.pl