Plantarium Mokotowska
Plantarium Mokotowska
Plantarium Mokotowska
Plantarium Mokotowska
Plantarium Mokotowska
Plantarium Mokotowska
Plantarium Mokotowska

Plantarium Mokotowska 71

Zaprojektowaliśmy spersonalizowaną grafikę oraz przygotowaliśmy na jej podstawie koncepcję graficzną ulotki oraz potykacza, reklamujących nową lokalizację sklepu botanicznego Plantarium, znajdującego się przy Mokotowskiej 71.

 

Kolejnym projektem, który mieliśmy przyjemność tworzyć dla Plantarium, była dedykowana grafika na bony podarunkowe. Bony można nabyć w salonie stacjonarnym Plantarium przy Mokotowskiej 71.

 

Plantarium to sklep botaniczny, który powstał z pasji do wyjątkowych, nieodkrytych jeszcze w Polsce gatunków roślin."Uwielbiamy połączenie bieli, zieleni i naturalnego drewna. W naszym sklepie znajdziesz nie tylko rośliny i dodatki do wnętrz, ale także fachową poradę.
Zieleń doniczkowa to nie tylko dekoracja parapetu, to niezbędny element każdego stylowego i komfortowego wnętrza. Inspirujemy się stylem skandynawskim, prostotą formy i koloru. Eksponujemy rośliny, tak aby podkreślały charakter Państwa biura czy mieszkania. Wypożyczamy także nasze rośliny na sesje i różnego rodzaju wydarzenia wymagające oryginalnej oprawy.
Jeśli szukasz konkretnego gatunku, to dla nas nie problem, spełniamy także wszystkie roślinne zachcianki."